Posljednjih nekoliko godina zbog raznih problema s kojima se Hrvatska suočava, mnogi odlaze u inozemstvo u potrazi za boljom budućnosti. Ali ima nešto u Lijepoj Našoj što nas veže i što mnoge koji prvi puta dođu kod nas zadrži na ovim prostorima. Iako smo u mnogim pogledima težak narod, kada dođe do problema, naša se srca ujedine i djelima pokazujemo koliko smo zapravo složni. Rodom Poljakinja, Natalia Zielinska, otkrila je što ju je to privuklo i zbog čega je baš 2020. godine odlučila ostati u Hrvatskoj.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.