Na drugoj konferenciji za žene u održivosti, u organizaciji mreže Women in Adria, u hotelu Termag na Jahorini, posebnu pažnju prisutnih privukla je Maja Halilović – biodizajnerica koja iz otpada stvara budućnost.
“Meni je već super sa svima vama, ove prezentacije su predivne i vi ste kao žene predivne“, započela je Maja toplo i iskreno, otvarajući svoj nastup na konferenciji. Iako dolazi iz sektora koji je mnogima još uvijek nepoznat, njena energija i inovacije ne mogu proći nezapaženo.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.