Danski glumac Mads Mikkelsen bio je sinoć počasni gost na Ljetnom Coca Cola kinu Sarajevo Film Festivala gdje mu je dugogodišji direktor SFFa Miro Purivatra uručio Srce Sarajeva koje mu je dodijeljeno još 2020, a koje nije zbog corona pandemije mogao uživo primiti.
Mikkelsen je na prepunom Metalcu sinoć izjavio da je jako počastvovan ovom nagradom i da mu je drago da je na kraju ipak došao u Sarajevo. Rekao je još da je “on jedan posve normalan glumac koji samo radi svoj posao i kao i svi mi obični ljudi na kraju urađenog posla ode svojoj kući, svojoj familiji”. Potvrda je to skandinavske skromnosti i jednostavnosti kakva krasi i ovog danskog glumca sa holivudskom karijerom.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.