Skupština društva Zagrebački centar za gospodarenje otpadom (ZCGO), koju čine gradonačelnik Tomislav Tomašević i njegovi zamjenici Danijela Dolenec i Luka Korlaet, na javnom natječaju izabrala je Anu Pavičić Kaselj za novu direktoricu ZCGO-a, izvijestili su iz Ureda gradonačelnika.
Ana Pavičić Kaselj izabrana je za novu direktoricu ZCGO-a na mandatno razdoblje od četiri godine, novu dužnost preuzet će 17. travnja, a vodit će jedan od najvažnijih strateških projekata Grada Zagreba – izgradnju Centra za gospodarenje otpadom u Resniku, priopćeno je u srijedu.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.