Pad energetske samodostatnosti Hrvatske na 42,5posto, što pokazuje službena statistika za 2004. godinu i što je najniže u povijesti naše države, puno je više od loše statistike. To je strateško upozorenje i trebao bi biti alarm i za politiku i za struku.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.