U Nacionalnom istraživanju o stupnju digitalizacije hrvatskoga graditeljstva ističe se da je 36 posto građevinskih firmi u fazi provedbe digitalizacije, oko 25 posto ih je tek počelo s aktivnom digitalizacijom, dok se čak trećina nalazi u fazi pripreme ili nema jasnu strategiju.
Hoće li i koliko pomoći u listopadu objavljene “Smjernice za digitalizaciju i modernizaciju gradilišnih procesa”, koje je izradio HGK u suradnji s Centrom za digitalnu izgradnju Hrvatska? Zanimalo nas je što o tome kažu u sektoru.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.