Dubravka je nasljednica Ustanove kojoj je u fokusu zdravstvena njega, a osnovala ju je 1997. godine njena majka. Iako je majka u mirovini, ostala je ravnateljica, a Dubravka je naslijedila sve poslove vezane uz administraciju, marketing i djelatnike. No, nije uvijek znala da će tako biti.
Dubravka se zapravo kroz svoje obrazovanje fokusirala na posao učitelja, čime se htjela oduvijek baviti.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.