Tek nakon završetka obrazovanja i dolaskom na tržište rada mladi se ljudi susreću s problemima. Diploma nije i garancija da će pronaći posao, a u velikom broju oglasa na koji se žele prijaviti, stoji da se traži radno iskustvo od godine, dvije, pet, deset…
Čak se i kod stručnog osposobljavanja često gleda ima li kandidat ikakva iskustva na tom području, što kroz honorarni posao, što kroz praksu ili volontiranja, ili pak na neke druge načine.
Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.